001 001
002 002
003 003
004 004

Çin Malı 2 zamanlı 2 HP Motorlu El Karot Makinası

Alışılagelmiş büyük karot makinalarının aksine ulaşım ve nakliye gerektirmeyen el karot makinası çeşitleri kolay kullanım ve pratikliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Özellikle son dönemlerde bu makinalara duyulan ihtiyacın artmasıyla birlikte teknolojik yatırımlar bu yönde olmuş , basit kullanımı ve kolay taşınabilir olmasıyla el karot makinaları hayatımıza girmiştir.

İnka el tipi sondaj karot sistemlerinde Çin malı 2 zamanlı ve 2 HP gücünde motorlar da kullanılmaktadır.

Çin malı 2 zamanlı ve 2 HP gücündeki benzinli motor; 5 metre ve 10 metre uzunluğundaki İnka El tipi karot sistemleri ile satışa sunulmuştur.

ÖNEMLİ UYARI:

Bu çin malı motorlar; piyasadaki kötü niyetli taklitçiler tarafından; çeşitli uydurma markalar ile Alman, Amerikan, Japon, İtalyan, yerli imalat olduğu, 3,5 HP – 4 HP- 5,5 HP, 6 HP gücünde olduğu ve müşteri güveni kötüye kullanılarak, gerçek dışı beyanlarıyla lanse edilerek pazarlanmaktadır.

Bu çin malı motorlar 2 zamanlı ve 2 hp gücünde olduğundan dolayı en fazla 10 metre uzunluğundaki el sondaj – karot sistemlerimiz ile satışa sunulmuştur.

DETAYLI TEKNİK VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ

Pek çok farklı sektörde kendisine bir kullanım alanı oluşturan bu makinalar özellikle inşaat sektörü dahil olmak üzere; sondaj çalışmaları, kablo ve altyapı döşemeleri, doğalgaz, elektrik ve internet hat çalışmaları, maden ocakları, göl ve baraj sahalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra üniversitelerde bazı mühendislik bölümlerinin uygulamaları derslerinde eğitim amacıyla da kullanılmaktadır.

Kullanım oranlarının her geçen gün artması sebebiyle el karot makinası modellerinde çeşitlenmeler olmuş ve farklı pek çok model ortaya çıkmıştır. Ancak kullanıcıların en çok tercih ettiği modeller arasında ilk sırada her zaman Çin malı 2 zamanlı 2 HP Motorlu El Karot Makinası olmuştur. Firmamız güvencesiyle kullanıcılara sunduğumuz bu makinanın tercih edilmesi, bizi her zaman daha iyisini yapmak için teşvik etmiştir.

Sade tasarımı ve kolay kullanımı ile birlikte kullanıcılardan tam not alan Çin malı 2 zamanlı 2 HP Motorlu El Karot Makinası ile karot uygulamaları son derece hızlı, kolay ve ekonomiktir. İstenilen her türlü arazide pratik bir şekilde kullanılabilen bu makinalar ihtiyaç doğrultusunda yatay ve dikey olarak da çalışabilmektedir.

Taşıma çantasının bulunması ve yakıttan başka herhangi bir enerji kaynağına ihtiyaç duymaması sebebiyle kolayca uygulama alanına taşınabilen el karot makinası bu yönüyle oldukça portatif bir özellik taşımaktadır.

Firmamız tarafından ulaştırılan el karot makinası kullanıma hazır olması sebebiyle kullanıcıları montaj ve demontaj gibi yüklerden kurtarır. Gerekli talimatlara uyulduğu sürece uzun yıllar kullanılabilen bu makinalar insan gücünün yetmediği yerlerde hayatı kolaylaştırmaya devam edecektir.

El Karot Makinası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 • Farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitli modellere sahiptir.
 • El karot makinaları çevreye zarar vermez ve havayı kirletmez.
 • Yatay ve dikey bir şekilde kolaylıkla kullanılabilir.
 • Yönetmesi kolaydır ve herhangi bir tehlikeye yol açmaz.
 • Sağlam ve dayanıklı materyallerden üretilir.
 • Yakıt tüketimi oldukça düşüktür ve yüksek işletim maliyetlerine yol açmaz.
 • Çalışma esnasında herhangi bir batarya ya da elektrik kaynağına ihtiyaç duymaz.
 • Zemin, beton, mermer, maden ve asfalt gibi yüzeylerden numune almayı sağlar.
 • Sert ve yumuşak ayırt etmeksizin her türlü zeminde kullanılabilir.
 • El karot makinaları bir ön tespit cihazıdır. Yatırımlar öncesi arazi incelemeleri amacıyla kullanılır.
 • Arama kurtarma çalışmalarında oldukça işlevseldir.
 • Deprem dayanıklılık testi ve bina güçlendirmeleri amacıyla kullanılabilir.
 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinde uygulamalı ders esnasında kullanılabilir.
 • Kullanmadan önce kullanma talimatlarının okunması gerekebilir.
 • Kullanım esnasında koruyucu iş kıyafetleri kullanımını gerektirebilir.
 • Bakımı yapılmayan ve kullanım talimatlarına uyulmayan durumlarda el karot makinası işlevlerini yerine getirmekte zorlanabilir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp